Weselne bramy

Ciekawe pomysły na przygotowanie weselnej bramy

Dzisiejszy wpis jest na temat bram weselnych, przedstawimy te które według nas są najśmieszniejsze, do których zawsze warto wracać jeśli chce się pośmiać i poprawić humor.

W małej miejscowość szykowało się duże weselisko. Wójta córka wychodziła za mąż. Już wszyscy gadali od pół roku, że wójt wyswatał swoją córkę z synem wysoko postawionego urzędnika z miejskiego urzędu. Pobliscy sąsiedzi szykowali się na urządzenie bramy ślubnej, dla jadących do kościoła weselników. W przeddzień wesela druhny udekorowały kościół. Kwiatów była moc, a tak piękne, że aż się nie chciało wierzyć, że to są żywe kwiaty.

Po błogosławieństwie rodziców przed wejściem do kościoła, już czekała pierwsza Brama weselna. Na bramie stali zawodowi wojskowi, pana młodego koledzy. Gdyby nie te amory z córką wójtowej, byłby pewnie w tej chwili daleki od żeniaczki i w mundurze chodził. Ale stało się inaczej i obsługę Bramy wjazdowe trzeba było przekupić dosyć znacznym okupem. W końcu po przejechaniu przez ostatnią bramę podjechali do kościoła, w którym Bramy wjazdowe była tylko jedna. Po złożonej sobie przed kapłanem przysiędze wyruszyli na weselisko, które odbywało się w przydrożnym zajeździe, pięknej hotelowej restauracji.

Poniżej kilka ciekawych pomysłów na bramę weselną:

brama Brama-na_wesele  brama_weselna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *