Nowoczesny dj

Dobry i sprawdzony dj to skarb, nie da się ukryć, że każdy z nas na swoim przyjęciu weselnym chciał by mieć osobę która trafi w gust wszystkich gości, aby Ci mogli się bawić do białego rana, a następnego dnia narzekać tylko na bolące nogi. Jeżeli szukasz ciekawych pomysłów i rozwiązań wejdź na stronę: http://djsromek.pl/dj-slask/

Co raz częściej dj-e proszą o wypełnienie formularza, ankiety gdzie Młoda Para wypełnia jaki rodzaj bądź jakie kawałki będą mile widziane na ich przyjęciu. Nowoczesny dj posiada, już specjalnie napisany program, nie jaką system planowania. To narzędzie ma pomóc w zarządzaniu listą utworów. Jest nie jako listą największych i najczęściej granych przebojów weselnych. Młoda Para może wybierać przebierać w piosenkach granych na innych przyjęciach ślubnych tworząc własna listę TOP.

Osoba taka ma dostęp do Panelu gdzie może się zalogować, podając swój login i hasło Tam uzupełnia pola takie jak muzyka na:

  • Wielkie wejście,
  • pierwszy taniec ,
  • tanie ojciec / córka,
  • Cięcie torta
  • podziękowania dla rodziców

Samemu czasem trudno jest wybrać coś oryginalnego, a tutaj mamy podpowiedzi sprawdzonych utworów.

Oczywiście dobry dj musi kontrolować w pełni sytuację, patrząc jak bawią się goście, musi reagować na to jeśli sala jest pusta i wyciągać wnioski na następne tańce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *