Dj na wesele

Jako kamerzysta weselny bardzo często mam okazję filmować dj-ów w swojej pracy. Jedni są lepsi inni gorsi, ja chciałem przedstawić tych pierwszych, którzy żyją swoją pracą. Zawód dj-a kojarzy się nam raczej z prowadzeniem sobotnich wieczornych imprez, bądź studniówek. Na weselach Młodzi Państwo wybierają pomimo wszystko orkiestrę. XXI wiek to jednak czas zmian, raz za razem można zauważyć rosnącą liczbę przyjęć weselnych prowadzonych przez 2 osoby dj’a i jego pomocnika.
Ostatnie kręcone przeze mnie wesela były na Śląsku, tam też miałem okazję zobaczyć w pracy 2 znakomitych wodzirejów:

  • dj willy
  • dj sromek

Osoby te mogę powiedzieć są najlepszymi dj’ami weselnymi jakich udało mi się spotkać. Zresztą postaram się wam przybliżyć trochę sylwetkę jednego i drugiego:

DJ WILLY

Wojtek czyli dj willy facet nie samowity w tym co robi. Jeśli Twoi goście są wybredni Willy zgotuje dla nich przyjęcie jakiego nie zapomną do końca swojego życia. Wulkan energii tak najkrócej można opisać tego niesamowitego chłopaka. Jako dj pracuje już kilka lat, zdaje sobie sprawę jak poprowadzić  takie przyjęcie, obserwuje gości umie dobrać muzykę do ich potrzeb.

dj willy

Co możemy znaleźć na jego temat:

Cały czas się rozwija, podnosi standardy i wprowadza nietuzinkowe rozwiązania. Potrafi połączyć banalność z wyjątkowością, przełamuję wszelkie stereotypy, wprowadza nowoczesne konwencje. Dalej potrafi zaskoczyć swoją twórczością oraz pomysłowością. Dlatego Twoje Wesele jakie stworzymy razem będzie wyjątkowym połączeniem tradycji i innowacji. Przedsięwzięciem o wysokim standardzie. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym i energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu.

wesele z pasją

A co piszą Ci których zabawę prowadził Wojtek:

Marta & Roman Warszawa

Nasi goście dzwonili do nas i dziękowali nam za wspaniałą zabawę przez długi okres czasu. Stwierdzili, że jeszcze nigdy na żadnym weselu nie bawili się tak dobrze. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dla nas to była najlepsza impreza na jakiej byliśmy. Bardzo Ci dziękujemy za Twój profesjonalizm i zaangażowanie. Na odległość widać, że Twoja praca to nie tylko praca ale i też pasja!Cała zabawa była na poziomie, z wyczuciem, poprowadzona zgodnie z naszymi wcześniejszymi życzeniami i sugestiami.

T & A Maddison

Witam , Z największą przyjemnością chciałabym Państwu polecić usługi DJ Willy. Prowadził nasze wesele(a także obsługę muzyczną podczas ceremonii zaślubin) wszyscy nasi goście byli po prostu zachwyceni a my ogromnie zadowoleni .Pragnę zaznaczyć , że mieliśmy gości z wielu krajów i wszyscy bawili się wyśmienicie do 7 rano (Sorry Willy )!!!! Naprawdę nie jest łatwo pomieszać wszystkie kultury i zadowolić wszystkie gusta a on to zrobił !!Raz jeszcze gorąco polecam a tym samym serdecznie dziękuję w imieniu własnym , mojego męża oraz wszystkich gości . Good job Willy , we love you Teresa & Anthony.

Chyba lepszych rekomendacji nie trzeba, a gdyby było wam Ciągle mało zapraszam na stronę Wojtka:

DJ ŚLĄSK – djwilly.pl

Dla pragnących zobaczyć co Wojtek wyprawia ze swoimi gośćmi polecam obejrzeć:

 

DJ SROMEK

Drugą osobą na której się skupie jest osoba Andrzeja, młody sympatyczny wodzirej, który chce opanować cały Śląsk. Dj Sromek pomimo krótszego stażu, aniżeli jego poprzednik swoim zamiłowaniem do muzyki nadrabia wszelkie niedoskonałości. Wyposażony w nowoczesny sprzęt muzyczny, zapewni niezapomniane chwile wszystkim gościom.

Dj Sromek

Na stronie dj’a Sromka możemy przeczytać, że muzyka to jego hobby i pasja. Na Przyjęciach weselnych gra oryginalne jak również przerobione utwory lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz obecne piosenki weselno-biesiadne, disco-polo, muzykę góralską, jednak wybór repertuaru należy do Was. Zabawy weselne i konkursy to mój gwóźdź programu, gwarantuje olbrzymią dawkę humoru i radości dla wszystkich gości!

Sprzęt jakim dysponuje to cały mój majątek, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i inne imprezowe bajery, które stworzą idealny nastrój i klimat.

A co piszą o Andrzeju osoby, których imprezę prowadził dj sromek:

Jeszcze raz dziękujemy za cudowną zabawę i rewelacyjną oprawę muzyczną naszego wesela 🙂 odwaliłeś kawał dobrej roboty, goście byli bardzo zachwyceni i zarazem w pozytywnym szoku, 100 % satysfakcji (pełna profeska) najlepszy z najlepszych! Poza tym Andrzeju to nie jesteś tylko świetnym Dj i wodzirejem ale przede wszystkim przesympatycznym, komunikatywnym i pogodnym facetem. Dzięki Tobie nasze wesele będzie niezapomniane i długo wspominane przez naszych Gości. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Serdecznie dziękujemy za niesamowitą i bardzo bardzo szaloną wspólną zabawę w tym szczególnym dla nas dniu! 🙂 Dziękujemy za romantyczny klimat podczas pierwszego tańca, świetnie trafione zabawy, przez które nikt nie chciał zejść z parkietu i najlepszy taniec country, przy którym wytańczyliśmy się na 100 procent! 🙂 

Również w tym przypadku lepszych rekomendacji nie trzeba, a gdyby było wam Ciągle mało zapraszam na stronę Andrzeja:

DJ ŚLĄSK – djsromek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *